Blog


Vlastnosti různých druhů LED světelného panelu

 

Vlastnosti různých druhů LED světelného panelu

LED panel je špičkový, ultra tenký světelný zdroj, který poskytuje řešení osvětlení pro různé aplikace včetně: architektonického osvětlení, osvětlení displeje, maloobchodního osvětlení, interiérového osvětlení a světelné grafiky. LED panely jsou k dispozici přímo na opálový difuzér připojen k vysoce výkonnému nebo žádnému ultratenkému zdroji světla s jednoduchou grafikou na předním panelu. Protože LED film je tak tenký, můžete rozřezat do různých tvarů a velikostí, které otevírají zcela nový svět nových možností osvětlení.

LED panel je 8 mm silná deska s kyselinou akrylovou a LED s vysokým jasem, která je vložena do okraje kanálového pásma světla v akrylátore. Pro zajištění nejlepší distribuce a světelného výstupu je akrylová strana vyryta LED světlem, které odráží vnější vzhled série jemných čar.

led pasy

Leptané čáry těchto rozdílů, významné rozdíly mezi světlem jeden ze dvou hlavních panelů. Pruhované LED diody jsou již vykreslené gravírované na povrchu rovnoběžně se směrem jedné linie, zatímco matricový světelný panel LED vytváří jednotnou vertikální a horizontální mřížku nebo matici série linek. Pruh vzor pro různé leptání vyřezávané, protože model je osobní, a matrix-specifický panel je snížena z velké desky, což znamená, že pruhy LED matice se používá k určení velikosti konkrétnější.

Dalším hlavním rozdílem je, že LED dioda s LED diodami s vysokým jasem LED poskytuje vyšší světelný výkon. Aby se optimalizoval světelný výkon světel LED na zadním panelu, aby se zajistilo, že veškerý dostupný odraz odraženého světla před bílým podkladovým papírem. V obou případech, s podporou ocasu, s čarami leptaný reflektor poskytuje světlo z desky LED je nejinteligentnější a co nejjednotnější světlo možné.

LED diody také poskytují energeticky úsporné osvětlovací zařízení, dioda vyzařující světlo s vysokým jasem je nízká spotřeba energie prostřednictvím 12-voltového stejnosměrného napájecího zdroje, což je jednoduchý a inteligentní měnič výkonu a konektory. Světelná deska má udržovat nízké náklady, protože jsou trvanlivé a vysoce kvalitní komponenty pro zajištění nejdelší životnosti odhadované na více než 70 000 hodin.

Aby se zajistilo, že životnost LED je nezbytná k tomu, aby byla tepelnou regulací. Teplo generované diodou vyzařující světlo je nainstalované speciální chladič ve skupině, spotřeba tepla z LED ze zadní strany. LED svítidla v matrici kovového radiátorového panelu úhelníkové lišty jsou na jednom místě, s ostatními komponenty s nepropustnou lepicí páskou, těsnící světlo panel. LED panel v pruzích na chladiči je vlastně záď kovového rámu a odvádí teplo od LED panelu a místo také má.

LED diody v matricové LED panelu dokáží dodávat všechny druhy barevné teploty, barvu RGB se mění i při diodách vyzařujících světlo. Modifikace barevné stěny RGB LED může být vybavena regulátorem DMX, řízením změny barev a sekvenováním. LED světelný panel také poskytuje nastavitelnou jednotku regulátoru světla, která umožňuje uživatelům perfektní prostředí pro komplexní ovládání jasu světla.

Dekorativní osvětlení Použití: Produkty LED osvětlení se vyrábějí v širokém rozsahu velikostí. Snadno se přizpůsobují flexibilnímu vedení pásu a záplavová svítidlům. Jejich paleta barev může být použita v různých aplikacích k vytvoření barevného prostředí, které dokáže zcela změnit standardní místnost nebo zahradu na něco velmi působivé.

LED podsvícení a vzestupné osvětlení: LED svítidla, rozsáhlé svítidla a LED nástěnné podložky instalovány na svícení na různé povrchy mohou vytvořit širokou škálu různých a velkolepých efektů na budovy, stěny, na stadionech a na komerčních displejích.

osvětlení pásky: LED pásy mohou být skryté v zátokách, používané pod skleněnými policemi, ve stojanu na láhve nebo používané k osvětlení vrcholů kuchyňské židle. Stripovou svítidla mohou být strategicky umístěny tak, aby vytvořily délky světla v jedné nebo různých barvách. Vynikající a působivé efekty mohou být vytvořeny pomocí osvětlení pásků LED, a to ještě více se zavedením řídících jednotek RGB nebo DMX ovladačů. Poskytují nekonečné variace barev a vzorů.

LED fluorescenční výměny: LED zářivky jsou vynikající alternativou ke standardním fluorovou trubkám, zejména v prostředí jako jsou parkoviště, kanceláře, sklady nebo všude tam, kde je velký počet zářivek. Použití LED fluorescenčních žárovek může výrazně šetřit náklady na energii a údržbu a může být dokonce využity iv autobusech kvůli jejich schopnosti odolávat vysokým úrovním vibrací.

LED podsvícení: LED svítidla jsou nejlepší volbou pro výměnu standardních halogenových stropních svítidel, protože spotřebovávají pouze 1/5 z výkonu standardních halogenů. Oni jsou také mnohem bezpečnější použití kvůli jejich rozptylu tepla jsou extrémně nízké. LED stropní svítidla jsou schopné dosahovat světelné výstupy ekvivalentní konvenčním metodám a mohou se používat v celé řadě aplikací, jako jsou všeobecné osvětlení domácností, kongresové místnosti, hotely, kanceláře a vitríny.

LED zahradní osvětlení: Jelikož LED zahradní světla přicházejí v širokém spektru stylů, vytvářejí perfektní světelný styl a barvu ve vaší zahradě a jsou velmi nekonečné barvy a efekty, které lze vytvořit pomocí LED kontrolérů. Obecné vnější LED produkty používané v zahradách se pohybují od pásů odolných vůči povětrnostním vlivům, in-line LED uplighters, LED zaplaveny světla, moduly LED světla a LED podsvícení. Všechny tyto produkty mohou být použity ve spojení s LED kontrolkami RGB pro efektivnější a ozdobné venkovní zahradní osvětlení. Vnější produkty LED mohou být použity na osvětlení kmene stromu, cesty nebo schody, mohou být namontovány v stromech na zvýraznění listí, lehkou vodu v kašně, zobrazení domu nebo osvětlení ploch a stěn.

led pásky

Osvětlení LED na potocích, ulicích a vysokých zátokách: Používání produktů LED na povodňové osvětlení a pouliční osvětlení je ideální z důvodu jejich dlouhé životnosti a proto, že nemusí být vyměněny tak často, jako běžné lampy. To je velkou výhodou zejména pro pouliční lampy LED, protože obvykle potřebují drahé zařízení k dosažení sloupových montážních prvků. LED diody dokážou produkovat ultrabiele světlo. Je to jasnější a užitečnější výstup pro venkovní osvětlení a ve srovnání s běžnými svítidly, které produkují oranžové světlo, je mnohem lepší.

Použití LED osvětlení s vysokou polohou ve skladech může snížit náklady na napájení a údržbu o polovinu, čímž se stává vynikající alternativou k běžným výbojový produktům.