Blog


Vlastnosti různých druhů LED světelného panelu

 

Vlastnosti různých druhů LED světelného panelu

LED panel je špičkový, ultra tenký světelný zdroj, který poskytuje řešení osvětlení pro různé aplikace včetně: architektonického osvětlení, osvětlení displeje, maloobchodního osvětlení, interiérového osvětlení a světelné grafiky. LED panely jsou k dispozici přímo na opálový difuzér připojen k vysoce výkonnému nebo žádnému ultratenkému zdroji světla s jednoduchou grafikou na předním panelu. Protože LED film je tak tenký, můžete rozřezat do různých tvarů a velikostí, které otevírají zcela nový svět nových možností osvětlení.

LED panel je 8 mm silná deska s kyselinou akrylovou a LED s vysokým jasem, která je vložena do okraje kanálového pásma světla v akrylátore. Pro zajištění nejlepší distribuce a světelného výstupu je akrylová strana vyryta LED světlem, které odráží vnější vzhled série jemných čar.

led pasy

Leptané čáry těchto rozdílů, významné rozdíly mezi světlem jeden ze dvou hlavních panelů. Pruhované LED diody jsou již vykreslené gravírované na povrchu rovnoběžně se směrem jedné linie, zatímco matricový světelný panel LED vytváří jednotnou vertikální a horizontální mřížku nebo matici série linek. Pruh vzor pro různé leptání vyřezávané, protože model je osobní, a matrix-specifický panel je snížena z velké desky, což znamená, že pruhy LED matice se používá k určení velikosti konkrétnější.

Dalším hlavním rozdílem je, že LED dioda s LED diodami s vysokým jasem LED poskytuje vyšší světelný výkon. Aby se optimalizoval světelný výkon světel LED na zadním panelu, aby se zajistilo, že veškerý dostupný odraz odraženého světla před bílým podkladovým papírem. V obou případech, s podporou ocasu, s čarami leptaný reflektor poskytuje světlo z desky LED je nejinteligentnější a co nejjednotnější světlo možné.

LED diody také poskytují energeticky úsporné osvětlovací zařízení, dioda vyzařující světlo s vysokým jasem je nízká spotřeba energie prostřednictvím 12-voltového stejnosměrného napájecího zdroje, což je jednoduchý a inteligentní měnič výkonu a konektory. Světelná deska má udržovat nízké náklady, protože jsou trvanlivé a vysoce kvalitní komponenty pro zajištění nejdelší životnosti odhadované na více než 70 000 hodin.

Aby se zajistilo, že životnost LED je nezbytná k tomu, aby byla tepelnou regulací. Teplo generované diodou vyzařující světlo je nainstalované speciální chladič ve skupině, spotřeba tepla z LED ze zadní strany. LED svítidla v matrici kovového radiátorového panelu úhelníkové lišty jsou na jednom místě, s ostatními komponenty s nepropustnou lepicí páskou, těsnící světlo panel. LED panel v pruzích na chladiči je vlastně záď kovového rámu a odvádí teplo od LED panelu a místo také má.

LED diody v matricové LED panelu dokáží dodávat všechny druhy barevné teploty, barvu RGB se mění i při diodách vyzařujících světlo. Modifikace barevné stěny RGB LED může být vybavena regulátorem DMX, řízením změny barev a sekvenováním. LED světelný panel také poskytuje nastavitelnou jednotku regulátoru světla, která umožňuje uživatelům perfektní prostředí pro komplexní ovládání jasu světla.

Dekorativní osvětlení Použití: Produkty LED osvětlení se vyrábějí v širokém rozsahu velikostí. Snadno se přizpůsobují flexibilnímu vedení pásu a záplavová svítidlům. Jejich paleta barev může být použita v různých aplikacích k vytvoření barevného prostředí, které dokáže zcela změnit standardní místnost nebo zahradu na něco velmi působivé.

LED podsvícení a vzestupné osvětlení: LED svítidla, rozsáhlé svítidla a LED nástěnné podložky instalovány na svícení na různé povrchy mohou vytvořit širokou škálu různých a velkolepých efektů na budovy, stěny, na stadionech a na komerčních displejích.

osvětlení pásky: LED pásy mohou být skryté v zátokách, používané pod skleněnými policemi, ve stojanu na láhve nebo používané k osvětlení vrcholů kuchyňské židle. Stripovou svítidla mohou být strategicky umístěny tak, aby vytvořily délky světla v jedné nebo různých barvách. Vynikající a působivé efekty mohou být vytvořeny pomocí osvětlení pásků LED, a to ještě více se zavedením řídících jednotek RGB nebo DMX ovladačů. Poskytují nekonečné variace barev a vzorů.

LED fluorescenční výměny: LED zářivky jsou vynikající alternativou ke standardním fluorovou trubkám, zejména v prostředí jako jsou parkoviště, kanceláře, sklady nebo všude tam, kde je velký počet zářivek. Použití LED fluorescenčních žárovek může výrazně šetřit náklady na energii a údržbu a může být dokonce využity iv autobusech kvůli jejich schopnosti odolávat vysokým úrovním vibrací.

LED podsvícení: LED svítidla jsou nejlepší volbou pro výměnu standardních halogenových stropních svítidel, protože spotřebovávají pouze 1/5 z výkonu standardních halogenů. Oni jsou také mnohem bezpečnější použití kvůli jejich rozptylu tepla jsou extrémně nízké. LED stropní svítidla jsou schopné dosahovat světelné výstupy ekvivalentní konvenčním metodám a mohou se používat v celé řadě aplikací, jako jsou všeobecné osvětlení domácností, kongresové místnosti, hotely, kanceláře a vitríny.

LED zahradní osvětlení: Jelikož LED zahradní světla přicházejí v širokém spektru stylů, vytvářejí perfektní světelný styl a barvu ve vaší zahradě a jsou velmi nekonečné barvy a efekty, které lze vytvořit pomocí LED kontrolérů. Obecné vnější LED produkty používané v zahradách se pohybují od pásů odolných vůči povětrnostním vlivům, in-line LED uplighters, LED zaplaveny světla, moduly LED světla a LED podsvícení. Všechny tyto produkty mohou být použity ve spojení s LED kontrolkami RGB pro efektivnější a ozdobné venkovní zahradní osvětlení. Vnější produkty LED mohou být použity na osvětlení kmene stromu, cesty nebo schody, mohou být namontovány v stromech na zvýraznění listí, lehkou vodu v kašně, zobrazení domu nebo osvětlení ploch a stěn.

led pásky

Osvětlení LED na potocích, ulicích a vysokých zátokách: Používání produktů LED na povodňové osvětlení a pouliční osvětlení je ideální z důvodu jejich dlouhé životnosti a proto, že nemusí být vyměněny tak často, jako běžné lampy. To je velkou výhodou zejména pro pouliční lampy LED, protože obvykle potřebují drahé zařízení k dosažení sloupových montážních prvků. LED diody dokážou produkovat ultrabiele světlo. Je to jasnější a užitečnější výstup pro venkovní osvětlení a ve srovnání s běžnými svítidly, které produkují oranžové světlo, je mnohem lepší.

Použití LED osvětlení s vysokou polohou ve skladech může snížit náklady na napájení a údržbu o polovinu, čímž se stává vynikající alternativou k běžným výbojový produktům.


5 Použití pro LED pasik Lighting v domácnosti

 

5 Použití pro LED pasik Lighting v domácnosti

LED pásové osvětlení je velmi všestranný a kreativní způsob, jak přidat světlo do vašeho interiéru. Je již dlouho používán interiérovými designéry pro firmy a hotely a nyní je snadno dostupný i pro domácí použití.

Pásové osvětlení se dodává v délkách nebo jako dlouhý válec, přičemž jednotlivé LED jsou namontovány na flexibilní pásce. Dá se rozřezat v určitých intervalech, díky čemuž se velice snadno vejde do menších prostorů. Tato flexibilita umožňuje nekonečné množství aplikací, které jsou omezeny pouze vaší kreativitou.

Pokud jde o koupi tohoto osvětlení, existují alespoň tři různé možnosti: Jedna barva buď teplá bílá nebo studená bílá; změna barvy RGB (červená, zelená a modrá) nebo jedna barva v různých barvách. Zatímco bílé světlo je nejužitečnější pro všeobecné osvětlení domácností, možnosti barev mohou přidat drama do interiéru a mohou vytvářet zábavné řešení osvětlení pro domácnosti a podniky.

led pasy

 1. Pod pultem apod skříňkové osvětlením v kuchyních Jakékoliv tmavé stínové plochy na kuchyňských pracovních plochách mohou být vyhozeny za použití pásového osvětlení připevněného pod skříňkami. Výhodou LED pásků přes zářivkové trubice je, že mohou být řezané přesně na správnou délku, což dává rovnoměrné, jasné světlo po celé délce počítadla. A LED diody jsou samozřejmě mnohem úspornější provoz, využívaje mnohem méně elektřiny.

 2. Regály a police na police LED osvětlení osvětlení řeší problém osvětlení knihoven a jiných regálů. Krátké proužky LED diody mohou být řezané na velikost, diskrétní osvětlují každou část teplým světlem.
 3. Zákoutí a výklenky Zakřivené zákoutí a výklenky mohou být často problematické z hlediska osvětlení, ale s flexibilními pruhy LED svítidel je nyní snadné osvětlit jednotlivé a zakřivené výklenky. Protože pásy mají takový tenký profil, je také snadné je zakrýt ve výklenku, bez ošklivých trubic nebo žárovek, které by odlehčili od hladké linie vnitra.

 4. Osvětlení barů Oblasti barů lze transformovat pomocí jemného LED pásového osvětlení. Získejte Glitzy s barvami měnící se proužky nebo jít na jemné světlo akcenty z vaší ceněné sbírky historických lahví.

  led pásky

 5. Stoly a hobby oblasti I osvětlení je skvělou pomůckou pro stolní plochy nebo dílny. Snadno instalovatelné LED pásky mohou být použity k vytvoření správného světla pro jemnou a detailní práci přesně tam, kde ji chcete.

LED pásky osvětlení je snadno nainstalovat a potřebují transformátor pro nastavení napětí na LED požadavky. Požádejte o radu svého dodavatele LED, abyste se ujistili, že máte správné komponenty pro danou aplikaci.


Levné způsoby, jak se podívat na zubaře

 

U osob, které mají mimořádně omezené rozpočty, se může zdát nemožné si dovolit jmenovat zubaře. V dnešní ekonomice se řada výplat plateb snížila a práce byla vyloučena. Mnoho rodinných příslušníků rodiny, kteří ztratili rodinu, ztratili svou práci nebo přijali pozici s nižšími platy. Potřeba péče o dentální potřeby se může zdát z oblasti možností. Někteří jednotlivci si možná myslí, že jejich zuby budou vyčištěny a vyšetřovány DDS je luxusem, takže je odložili. Bohužel tento aspekt zdravotní péče není jen o zuby. Zubní zdraví ovlivňuje celé tělo. Pokud dojde k úpadku a nemoci, může to vést k srdečním onemocněním, předčasnému porodu, ucpaným tepenám a horším. Naštěstí existují některé levné způsoby, jak se postarat o ústní zdraví.

Jednou z možností, která může být ideální pro naprosté rozpočty, je zubní vysoká škola. Jedna část výcviku DDS zahrnuje praktické zkušenosti na vysoké škole. Během těchto klinik se studenti, kteří trénují jako lékaři, cvičí své dovednosti pod dohledem zkušeného odborníka. To je skvělý způsob, jak získat léčbu zdarma nebo za snížené sazby. Pro úklid existují také vysoké školy pro zubní asistenty a hygienisty, kteří se učí i lana. Pacienti mohou vyloučit z plastu zubní sklovinu za výhodné ceny.

Dalším místem pro získání nízkorozpočtové péče o ústní hygienu je oblastní zdravotní oddělení. Ať už potřebujete lékaře nebo zubního lékaře, najdete praktického lékaře, který léčí pacienty, kteří mají omezené příjmy. V závislosti na potřebách jsou tyto služby poskytovány zdarma nebo v posuvném měřítku poplatků. Tyto služby poskytujeme dětem, dospělým a starším osobám. Chcete-li se dozvědět o hodině v klinice a získat přístup k programu ve vaší oblasti, bylo by rozumné jít online na webové stránky vašeho kraje nebo zavolat jejich hlavní číslo, abyste získali informace.

Většina DDS má bezúročné nebo nízké úrokové splátky plány pro své pacienty, aby se přijít k zubaři realizovatelný. Pokud potřebujete kořenový kanál, vyplněnou dutinu, vytažený zub nebo čištění a vyšetření, může kancelář praktického lékaře rozdělit náklady na zvládnutelné splátky. Mnoho kanceláří přijímá i kreditní karty. Při nabíjení frivolních předmětů na plasty je špatný nápad, protože péče o potřeby, jako jsou potřeby zdravotní péče, stojí za to.

Dokonce i když jsou rozpočty těsné, je třeba, aby se zdravotní péče stále udržovala. Když potřebujete vidět zubaře, existují levné způsoby, jak to udělat. Můžete jít do zubních vysokých škol, kde se trénují DDS, nebo můžete absolvovat výcvikový program pro hygienisty a asistenty. Krajské zdravotnické oddělení má levné klinice, které nabízejí ústní zdravotní péči v klouzavých cenách. Váš lékař může být pro vás schopen nastavit platební plán nebo přijmout vaši platební kartu jako platbu za léčbu.

stomatologicke potreby


Informace, které potřebujete mít o nástavcích Invisalign

 

Fakta kolem Invisalign Braces Co jsou? Pryč jsou dny, kdy jste museli chodit s nevzhlednou kovovou vzpěrou, trvající měsíce pořádného, ​​jen abyste mohli mít přímý úsměv. V dnešní době existují mnohem lepší a esteticky příjemné možnosti výběru. Jedním z nich jsou neinvazivní závorky. Jedná se o neviditelný plast, který je umístěn nad zuby. Pomáhají vyrovnat křivé zuby s časem. Nosit si sadu podvazků, aniž by někdo někdy musel vědět, že je máte na sobě, zní skvěle? Než si však objednejte schůzku a nainstalujete je, je třeba nejprve vědět několik věcí.

Co potřebuješ vědět

 1. Budete je muset nosit minimálně 20 hodin denně. Aby tyto typy příchytky byly účinné, budete muset nosit více než dvě hodiny denně. Kvůli snadnosti, s jakou je můžete odstranit, hodně lidí to využívá a nakonec je nosí jen několik hodin denně. Měli byste být připraveni být odhodláni nosit je každý den, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků.
 2. Vyvinete trochu lisp. Je to vzrušující dostat soubor šle, který lidé nemohou vidět, dokud se nebudete snažit mluvit, když je budete nosit. Než budete zvyklíte s nimi, budete hodně lisp, a to je něco, co všichni kolem vás uvidí. Nicméně, s časem si na to zvyknete a sotva si to všimnete.
 3. Není vhodný pro všechny. Tento typ pletenin je většinou určen pro osoby s malými zubními problémy, jako jsou malé mezery, zkřivené zuby a podhryz. Nicméně, pacienti s většími problémy, jako je velký kousnutí, budou lépe vyhovovat kovovým ramenům.
 4. Budete se muset naučit mít vždycky na sobě zubní kartáček. Tím je zabránit tomu, abyste se procházeli kolem sebe s kusem oběda, který byl uvíznutý mezi vašimi rameny. Pokud jíte tři jídla za den, budete muset kartáč třikrát denně. Budete rychleji procházet zubními kartáčky, a tak si pro vás budete muset dát další.
 5. Vyhýbejte se potravinám a nápojům, které poškozují zuby. Obecně je známo, že oblíbené nápoje, jako je káva, mají tendenci znečistit vaše zuby a navíc i vaše zarážky. Pokud jste kávou osobou a nemůžete bez ní fungovat, budete muset po každém šálku zubat zuby a vyvarovat se nošení vašich ramen, pokud jste nečistili zuby. To pomůže snížit pravděpodobnost, že vaše závorky budou zbarveny.
 6. Možným pozitivním vedlejším účinkem je, že ztratíte váhu. Jen myšlenka, jak procházet pohyby čištění zubů po každém jídle, vám podvědomě snižuje počet jídel za den, což vám pomůže zbavit se několika kilo.

stomatologicke potreby


Inman Aligners jsou užitečné zubní podložky vidět

 

Jeden z nejpopulárnějších typů zubních příchytů ve Spojeném království je ten, který se nachází v Inmanu. To je materiál, který pomáhá zlepšit úsměv v průměru zhruba šest měsíců. Je to užitečná možnost vidět zubní závorky.

Inman zarovnávač pracuje jako zarážkové zařízení, které slouží k přesunutí zubů. Co se stane s tím, že člověk položí zarovnávač nad zuby. Samostatné zarovnávače lze použít pro horní nebo spodní zuby. Bude pracovat na zakrytí předních zubů.

S Inman zarovnávačem se použije řada pružin, které pomohou s jemným přesunem zubů do vhodnějších poloh. Pracuje primárně se šesti předními zuby, které jsou na horní nebo spodní části úst. Tyto prameny pracují s malým tlakem. To znamená, že budou relativně pohodlné. Stavba zarovnávače nebude dráždit ani ústa.

Jedna z nejoblíbenějších věcí o těchto dentálních příchytkách pochází z toho, jak mohou být Inman zarovnávače odstraněny, když člověk musí být na nějaké obchodní nebo formální události. Mohou být také odstraněny při jídle. Hlavním cílem těchto provazců je, že budou ty, které budou muset nosit asi dvacet hodin denně. To je tak, že těmito třmeny lze dosáhnout nejlepších možných výhod.

Důležitá věc, kterou je třeba vědět o používání těchto zubů, pochází z toho, jak mohou být některé tkáně zubů odstraněny. To je něco, co se používá jen v těch nejtěžších případech. Také množství tkáně, které bude odstraněno, bude relativně malé. Pro každý zub bude manipulováno méně než jedna desetina milimetru.

To také pomůže vědět, že Inman zarovnávače budou pracovat s úchyty poté, co byly použity k úspěšnému přemístění zubů. Záchytka bude použita jako prostředek, který pomůže zjistit, že se zuby nevracejí zpět k původním pozicím.

Další pozoruhodný rys o Inman zarovnávačů je, že mohou pracovat za méně než rok. V některých méně intenzivních případech je možné manipulovat se svisle kolem šesti měsíců. V ostatních případech bude vyžadován celý rok. To je něco, co je kratší než u některých starších typů rovných šňůr.

Tento typ služby je také něco, co je relativně cenově dostupné. Bude to stát něco málo přes čtyři tisíce liber, aby si člověk mohl dovolit tyto šlepy v průběhu jednoho roku.

To pomůže komukoliv, aby se podíval na Inmanovy zarovnávače. Tyto zubní výztuhy jsou ty, které lze odstranit pro své potřeby a mohou pracovat s malým množstvím tlaku. To je něco, co může být použito k tomu, aby člověk získal dokonale rovný úsměv asi za rok.

stomatologicke potreby


Invisalign - dokonalá příležitost k úsměvu

 

Invisalign - dokonalá příležitost k úsměvu

Stejně jako před deseti lety měly lidé s křivými nebo neupravenými zuby pouze jednu možnost léčby, a to byly kovové příchytky. Přestože se prokázaly efekty, mnohí pacienti se zdráhají používat z kosmetických důvodů, neboť ústa plná kovu nejsou obvykle považována za atraktivní. Kromě toho jsou kovové příchytky poměrně bolestivé a omezují typy potravin, které mohou nositelé jíst. A samozřejmě nemůžete dočasně odstranit vaše závorky, abyste si vychutnali tyto zakázané potraviny, jako kukuřičný karmel nebo bublinková guma.

Naštěstí existuje nový způsob, jak narovnat zuby, který nemá žádný z těchto problémů, a to je Invisalign. Možná jste možná možná slyšeli o zarovnávačů Invisalign, ale jsou to některé z nejnovějších a nejoblíbenějších způsobů narovnání zubů. Tyto úžasné "závorky", pokud je dokonce chcete říkat, se liší od tradičních kovových.

Nejprve, jak naznačuje název, Invisalign je neviditelný. Zarovnávače jsou vyrobeny z čirého materiálu, který je přizpůsoben tak, aby se hodil na vaše zuby po tom, co vaše ortodontisty vzali formu vašich úst. Invisalign zarovnávače pracují stejně dobře jako staré kovové příchytky, s výjimkou většiny lidí, kteří si ani nevšimnou, že máte něco v ústech. Pacienti obvykle dostávají sadu zarovnávačů, takže jejich zuby jsou narovnány malými přírůstky, čímž se snižuje bolest.

Navíc tyto šlepy Invisalign nejsou na rozdíl od kovových příchytků spojeny s vašimi zuby. Invisalign zarovnávače lze kdykoli odpojit. Většina lékařů naznačuje, že udržujete své zarovnávače nejméně 20 hodin denně, ale stále ještě zůstane nějaký čas, abyste si mohli užívat své oblíbené pokrmy, jít na rande nebo cokoliv jiného, ​​co byste raději dělali bez Invisalignu v ústech. To platí zejména tehdy, když nosíte zarovnávače v noci. Mluvte o pohodlí a pohodlí! Invisalign zarovnávače mají tendenci stát o něco víc než kovové šle, ale spousta lidí si spíše zvolí Invisalign a zaplatí ještě pár dolarů, než si s tradičními příchytkami. Vím, že bych! Invisalign zarovnávače také říká, že trvat méně času opravit vaše zarovnání zubu než jiný tvar příchytky. Pacienti někdy musí nosit kovové příchytky po dobu jednoho až dvou let, ale v mnoha případech mohou lidé, kteří nosí šňůry Invisalign, je odstranit po pouhých šesti až osmi měsících. To je docela velký rozdíl! Dokonce i když jste si mysleli, že si nemůžete dovolit zarážky, většina kanceláří je ochotna s vámi spolupracovat, pokud jde o něco tak důležitého jako vaše zuby. Tito velkorysí lékaři se na pacienta nevidí a vidí dolarové znamení - vidí lidi, jejichž životy mohou být vážně vylepšeny rovnějšími zuby.

stomatologicke potreby


Objevování Palmy v Mallorce od východu k západu slunce - a za ním!

 

Jeden z nejoblíbenějších míst na Mallorce, Palma nabízí turistům klidné ostrovní útočiště, kde odpočinek a odpočinek je pořadí dne

Je pravda, že nemá typickou španělskou plážovou kulturou, ale je tu spousta, aby návštěvníci obsadili po celou svou dovolenou. Jakmile ve městě existuje široká paleta hotelů v Palmě, můžete si vybrat, ač je lepší si rezervovat dopředu, protože ubytování může být těžké najít během létaChcete-li udělat další? Zde jsou jen některé z mnoha zajímavých míst, které se můžete těšit na návštěvu od východu slunce do západu slunce ... a dále! Návštěvníci, kteří se chtějí cítit bohatou kulturou Palmy, mohou začít v historické čtvrti 13.století Katedrála je navštívit atrakcí spolu s přístavem paláce Almudaina a zahrady S'Hort des ReiOstatní historické památky zahrnují starobylé arabské lázně, budova La Llotja a hrad Bellver, který také hostí letní koncerty. Jednoduchý způsob, jak vidět Palmu, je přeskočit na palubu městský vyhlídkový autobus (# 50), který vede k některým z hlavních atrakcí. Existuje také několik muzeí, které pomáhají návštěvníkům představit historii města, jako je historické muzeum v Palmě, muzeum v Mallorce a katedrální muzeum

Milovníci umění mají spoustu věcí, stejně jako Es Baluardské muzeum moderního španělského umění, Palau March a Nadace Pilar & Joan Miro představují díla takových velikánů jako Picasso, Rodin a Miro. Pro zažívání opravdového svátku v Mallorce měl by se pokusit rezervovat hotely v Palmě v době místní fiesta Fiesta Sant Sebastia (20. ledna) se svou živou hudbou a veselí je zkušenost sama o sobě, zatímco svědky Nit de Foc (červen) s jeho ohni a ohňostrojů Fiesta z Estendard 31. prosince) dělá ty svátek, že trochu více special.The město se také rychle stává centrem pro shopaholics navštívit MallorkuBe to designer módy na místní produkty, Palma nákupní zkušenosti to všechno a procházku dolů Passeig des Born, Avinguda Jaume III a Carrer Sindicat je nutností pro umírající kupceMěsto je také domovem obchodních domů jako El Corte Ingles a C & AWhat dělá nakupování v Palmě jedinečné nicméně, jsou jeho v místních trhů

Květinový trh na La Rambla, Mercat de l'Olivar, který vyrábí trh v náměstí Plaza Olivar a trh Mercat Artesanal v Placa Major, jsou jen některé z míst, kde si zákazníci mohou vychutnat skvělé vyjednávání a některé dobré staromódní hry s místními obyvateli! dlouhé ráno poznávání památek a nakupování v Palmě, návštěvníci se mohou vydat zpět na své hotely v Mallorce zažít další významný španělský zvyk ... siesta! Žádný průvodce do Palmy není kompletní, aniž by se zmínil o jeho nočním životě, což je ideální způsob, jak zakrýt den. Chcete-li ochutnat některé malorské kuchyně, můžete se vydat do jedné z mnoha restaurací kolem oblastí jako Portixol a Sa Llotja, která má také několik tapas barů .Partygoers, kteří chtějí vychutnat noc nápojů a tanců, budou muset počkat asi do 10 hodin, kdy se většina klubů začíná otevřít. Oblast Paseo Maritimo se svými nočními kluby Pacha a Tito je skvělým místem pro začátek klubové turné, zatímco diskotéka BCM je dost velký na to, aby vyhovoval různým vkusům a stylům jak mladších, tak i starších davůCafé Bar Barcelona je ideálním místem pro chill out pro ty, kteří mají náladu pro nějaký smutný jazz a L'Havanna je místo, kde můžete jít do latinskoamerického stylu musicA handy způsob, jak se dostat po hodinách, je cestou městského nočního autobusu, který cestuje do nočních aktivit. Jak cestovat do nějaké exotické destinace, nejlepším způsobem, jak skutečně objevit, co Palma nabízí, zbitou cestou a ztrácí se ve svých okouzlujících ulicích a náměstích, kde čekají skryté poklady za každým rohem!

ohnostroje


Rodinné orientované čtvrtý červenec víkend - Pět návrhů rodinné zábavy

 

Hledáte nějaké skvělé rodinné aktivity na nadcházejícím červencovém víkendu? No, existuje spousta úžasných aktivit pro vás a Vaši rodinu, abyste společně měli jenom přemýšlet! Zde je seznam některých z nejlepších rodinných aktivit, které můžete udělat v tomto úžasném víkendovém víkendu.1) Vydejte se na pláž! Je to konec konce července, takže můžete také vzít svou rodinu někam do zábavy, kde všichni máte možnost ochladit se ve vodě také! Boj s teplo je jen jedním z výhod, které nabízí pláž, můžete také jezdit na kole odkudkoliv, kde zůstanete na pláži

To by také přidalo několik skvělých cvičení do prázdninového víkendu a zároveň porazil nepopiratelnou návštěvu, kterou víte, že bude bažovat břehy po celý víkend. Prožijte slunce, plavat ve vodě a možná dokonce naučit surfovat přes víkend! Máte rodinnou kuchařku! Pozvěte vzdálené příbuzné, nebo si je ujistěte pouze s nejbližší rodinou, ať už budete mít jistotu, že budete mít skvělý čas.Musíte mít komodity pro čtvrté červené vaření, které by byly hot dogy, hamburgery, žebra, kuře a možná i nějaké škeble můžete dostat své ruce na nějakéAnything jde, když jste gril master, takže je to opravdu vaše callWhile jste na to vypuknout koně boty a wiffle koule sety pro děti.3.) Mať filmový maraton! Předchozí dvě myšlenky se do značné míry dotýkají skutečnosti, že bude ideální obrázek, ideální čtvrtek červencového víkendu, ale nikdy nemůžete vyloučit možnost deště

Pokud jste uvíznutí uvnitř celého víkendu, není třeba se rozházet, stačí jen hodit na některé klasické filmy a odpočívat Můžeme sledovat všechny 6 filmů Hvězdných válek nebo kombinovat všechny své oblíbené do nekonečného fantastického víkendu! na baseballovou hru! Dobře, tak zpět k dobrému počasí možnosti zdeJak je více Američan než utrácet čtvrtý červenec víkend míč? Nic, to je správnéZvolit den nezávislosti naší země tím, že zaokrouhlujeme rodinu, abychom šli ven a pozorovali, že minulý čas Ameriky krvácí červenou, bílou a modrou. Vydejte se, když váš místní tým MLB má domácí víkend o víkendu, nebo se vydáte do jedné z jejich partnerských klubů Minor League týmy a vezměte si v nejmenším americkém sportu! 5.) Přejděte na ohňostroj! Tam musí být někde poblíž vašeho domova, kde bude v určitém okamžiku vystaven ohňostroj nad víkendem čtvrtého července

Nic není lepší, než vyrazit s přikrývkou a rodinou, abyste se na tento víkend mohli na obloze bout červenou, bílou a modrou ohňostroj. Pokud to váš stav dovolí, můžete dokonce mít doma vlastní uvítací ohňostroj. Ujistěte se, že jste podívejte se na místní zákony a předpisy pro ohňostroje jako první, samozřejmě.


Ohňostroje jsou pro slavnost 4. července

 

Velkolepý ohňostroj jako součást oslav každoročního čtvrtého července je událostí, kterou určitě nechcete nechat ujít

Pořádána na památku Bicentennialů Spojených států od roku 1976, tato tradice slavení Den nezávislosti přitahuje tisíce turistů do města letos po roce. Američtí lidé se rozhodli, že do jednoho dne vyrazí na své oslavy Dne nezávislosti v rámci svých plánů dělají oslavy ještě zvláštní a jedinečné.Proto začala 3.července ohňostrojů, což je tradice, která byla dodržována již přes tři desetiletí až do roku 2010, kdy se administrativa Daley rozhodla zkrátit slavnosti a uspořádat akci na čtvrtek července kvůli řízení rozpočtové krize . Prohlídka oblohy se rozsvítí na Navy Pier, v dokonalé synchronizaci s vlasteneckou hudbou, na pozadí Michiganského jezera je opravdu úžasný zážitek. Ctizens a turisté si mohou užívat výstava Fireworks z Navy Pier Dock zdarma, zatímco další zábavné aktivity včetně plavby , může vyžadovat nějaký poplatek Mezi několika možnostmi, které mají turisté, kteří se do města stali, aby se stali součástí těchto hvězd ar každoročně je příležitostí, kterou nabízí Chicago 360, aby se dívali na ohňostroj od 1000 metrů nad městem od 94. poschodí centra Johna Hancocka. Další takovou zábavnou událostí je každoroční Freedom Fest na střechách Navy Pier

Chcete více návrhů na místo, kde se můžete těšit na ohňostroj? Podívejte se na displeje v Arlington Heights, Americká legionářská skupina Aurora v parku řeky Edge (3. července), Village Downers Grove a hřeben Wood Village, Sears Centre Arena v Hoffman Estates, Village Itasca, Highland Park a Lake Festival lesaV tomto ročním období se můžete setkat s několika dalšími akcemi a festivaly, které si můžete vychutnat v době, kdy jste ve městě, včetně Frontier Days, Oak Fest a Naperville Rib FestA zajímavou skutečností o oslavách je zakoupení celého ohňostroje z online ohňostroje.Music, tanec, filmy, jízdy, divadelní umění, jídlo, vzdělání, řemesla, plavba, pet show - pojmenujete ji a najdete ji zapojit každého, bez ohledu na věk

A nejlepší část je, že mnohé z těchto akcí jsou zdarma.But, samozřejmě, může to být poplatek za parkování.Takže, byste chtěli zacházet s vaší rodinou pro zábavné zážitky v letošním roce? No, není to lepší než tohle! Plánujte brzy, bavte se!

ohnostroje


3 důvody, proč jogging nefunguje

 

Jogging (jakýkoli jiný druh dlouhého, pomalého, distančního výcviku) není optimální tréninková metoda

Může to být naprosto špatné pro vásTouž jsem řekl, že to je důvod, proč.1 Nepomůže vám vypadat dobře (je to velký, že ano?) Čas pro upřímnost ... hlavním důvodem, proč lidé chtějí začít cvičební program, je vypadat dobře

Nic není v pořádku. Skutečnost, že většina lidí nechce vypadat jako profesionální kulturista a většina z nich prostě chce vypadat dojemně. Myslím, že ideální "tónovaná" postava pro většinu lidí by byla něco jako těla těch modelů na časopisu o zdraví jako je "Zdraví mužů" nebo "Tvar." Nyní pro kontrolu skutečnosti .. jak mnoho lidí, kteří jog (vidí běžecké trenažéry v tělocvičně, nebo jogger na ulici) vypadají jako krycí modely? Je to pravda, ne moc (pokud vůbec vůbec!) Ve skutečnosti většina joggerů vypadá unavená, znuděná a nešťastná (oops, to jsou jen jejich tváře) Jejich těla vypadají měkká, hrůzostrašná a ne působivá. "Oh, ale možná už začínají"

Podívejte se na lidi, kteří mají běžné běhání Stejní lidé, stejná vzdálenost, stejné místo, stejná tělocvična atd. Zkontrolujte je 3 měsíce nebo dokonce i 12 měsíců později. Mám podezření, že všichni chceme VÝSLEDKY pro naši tvrdou práci

To je fér! Ale to není to, co jogging poskytuje. Co většina lidí potřebuje vypadat lépe, než teď? 2 jednoduché věci Více svalů (ano i ženy - na správných místech) a méně tuku Vědecké studie a skutečné svědecké důkazy nám ukazují, že jogging neposkytuje ani bez toho, abych se dostal příliš vědně-nerd-geeky (což vlastně těším) zde jsou některé výsledky z těchto studií výsledky mohou být viděny empiricky od vás ve vašich přátelích, kteří jog, stejně jako já v mých klientů, kteří se zvykli jog předtím, než zjistili pravdu. Výsledek A: Jogging nic víc pro ztrátu tuku než dobrá strava

Jídlo zdravé je skvělé pro ztráty tukuJogging přidává NIKDY to itShocker! To není asi 10 minut týdně buď 30-50 min 3x týdně! Více než většina joggerů to.Result B: Jogging nic dělá pro svalové gainJogging staví celé tělo do "režimu hladovění"

Tělo si myslí, že "Jsem ztracená v džungli, proto jsem tak moc jogging, abych našel cestu ven" Co nejlepší způsob, jak přežít v džungli? Je to používat co nejméně kalorií, abychom mohli žít méně potravin. Jak to dosáheme? Ty tělo pověří, že je to kalorií s použitím částí, které je třeba vytáhnout. Jen svaly používají kalorie! Jejda, jdou tvé spalování tuků, kalorií, pěkně vyhlížející svaly. Zatím je jogging nula z dvou v dobrém výsledku a to se zhoršuje! Během jogování získáváte stále větší účinnost při joggingu

Efektivita spotřeby benzínu v automobilu je dobrá Efektivita joggingu vypadat dobře je špatná! To znamená, že používáte méně kalorií, jak se dostanete "lépe" při joggingOh ne! Realita je, že musíte běžet déle a déle, jen abyste použili stejné množství kalorií, jaké jste používali. To neznamená jen to, že jogging nefunguje, funguje to v opačném směru! 2Jogging vám nepomůže "hra" života více skutečného života

Právě jsem se vrátil z mého stintu do rezervy armádyVšechny muži v Singapuru musejí dělat tuto službu pro naši zemiJsem armádní inženýrVystavujeme věci a my vyhodíme do vzduchuV našem tréninku jsme nikdy nesměli jogovat, aby uspěli v našich misích

Všechny naše kritické úkoly byly spojeny s touto silouPokud nebudou jogging pomáhat svým mužům, nebo tyto úkoly úspěšně vykonám. Když jste se naposledy musel probudit a běhat 10kmNever? Já, já, nicméně, stejně jako můj příběh o armádě, skutečné životní věci souvisí s pevností! Přenášení rostoucího dítěte je silným úkolemMěňte se s pneumatikou pro automobily, přesouváte nábytek, nesete potraviny, šprintujete po autobusu, když jste pozdě, šplháte po schodišti, když je výtah přeplněný, tento seznam může být velmi dlouhý. Další skutečný život je postoj

Většina lidí má špatné držení těla. Hodně času strávíme v práci a ve škole v počítači. To může způsobit bolesti hlavy, bolesti krku a bolesti zad (kromě toho, že jsme nevypadali tak dobře, jak bychom mohli). Bohužel , tato hlava vpřed je účinná pro nasávání kyslíku při běhání a mnoho běžec dělá totoSo jogging dělá špatnou situaci horší! Tento další bod je soběstačný jeden

Strávil jsem čas pomáhat na místě, kde se starší lidé shromažďují pro sociální podporu a hrát jednoduché hry. Bylo jasné, že šťastní a zdraví starší lidé byli ti, kteří byli silní, mobilní a byli schopni se o sebe postarat bez pomoci. ruce, které byly stále v dobré kondici a kteří měli špatné zdraví, chci být silný až do posledního dechu a předpokládám, že to uděláte stejně. Hra života je dlouhá1a mnoho starších lidí je ležet posazeno nebo nehybné kvůli ochromujícímu zdraví podmínky

Hádej, co, aerobní kapacita není velkým determinantem kvality života, jak jsme starší 2 hlavními determinanty kvality života pro starší osobu jsou síla nohou a síla uchopení. Jsou to indikátory dolní a horní části těla síly a síly (síla a zejména síla jsou ztrácejí se rychle, pokud jim nezakročíme, protože jsme se starali). Ty jsou udržovány tréninkem na odpor, nikoliv pomalejším joggingem. Mnoho starších lidí je nehybných kvůli pádům a nehodám, které jsou kvůli nedostatku síly, ne proto, jak vylezli po schodech.3

Jogging není tak skvělý pro vaše zdraví. Je to říkají, že se mi líbí, že "neběžíte, abyste se dostali do klidu, jste schopni běžet". Jejich pravda, více než polovina všech lidí, kteří začínají program joggingu, týdnyTo je vyšší než většina kontaktů nebo vysoce rizikových sportů, jako je rugby, americký fotbal nebo závodní auto! Za prvé, je tu otázka síly nohou. Většina lidí nosí boty po celý den, a proto mají slabé nohy.Ankle, pata a jediné zranění jako plantární faciatis jsou běžné, lidské nohy nejsou připraveny k bolestí. Nechá se pohybovat až na kolena

Každá úder nohy má náraz 3 až 6krát vyšší tělesnou hmotnost. To vše závisí na běžné mechanice, botě a běžící ploše3krát je nízký odhad. Častokrát máme špatnou mechaniku, špatně zvolenou obuv a příliš tvrdé povrchy. svalové palby (opět způsobené špatnou držbou těla a neaktivní životní styl) a kolena berou více než jejich spravedlivý podíl na dopadu

Pro dámy, jejich přirozeně širší boky a méně ideální biomechanika znamenají, že kolenní problémy jsou ještě častěji mezi lady joggers. Špatné vyrovnání pánev znamená, že dokonce i spodní část zad má větší dopad na zem S řádným tréninkem, rehabem a změnami v cvičení , nejenže tyto problémy zmizí, ale dosahují skvělých výsledků (i.ethey vypadají skvěle a jsou bez bolesti). Takže co můžeme dělat? Vždycky mi doporučuji sprinty (rychlejší a rychlejší) pro mé zkušenější klienty. A sprinty na stacionárním kole pro dámy a méně zkušené klienty.

30 s běh / sprint90 sec walkThese šetří naše klouby (běží rychle je těžké na našich svalech ne naše klouby, a tam je celkem menší počet dopadů) a dát skvělé výsledky (tam jdeme, výsledky znovu! Jsou důležité!) Jogging je určitě lepší než sledování televize nebo surfování na internetu po celý den. Ale jeho opravdu poměrně nízká přínosná aktivita ve srovnání s potenciálními riziky. Existují mnohem lepší alternativy, jako je běh na sprintu, rychlý běh (pokud jste dobře upravený sportovec) nízké intervaly odpočinku

Všechny tyto alternativy dávají mnohem větší výhody než jogging, trvají méně času (velmi důležité pro dlouhodobý úspěch) a jsou zábavnější (důležité i pro dlouhodobý úspěch). Závěr: Doufám, že joggeri tento článek nepřijímají. osobním útokemNemyslím to neznamená tohle způsobemJe to právě to, že v rychlé kultuře (s tak málo času na cvičení) as současnými úrovněmi nečinnosti, obezity a dalších zdravotních stavů souvisejících s životním stylem si nemůžeme dovolit dělat nic menšího než optimální trénink Dokonce i kdybychom byli požehnáni spoustou času, proč bychom udělali něco méně než to, co je ideální! Vyjděte z tohoto běžeckého trenažéru do dobře navrženého tréninku pro odpor a interval.

lacne pneumatiky


Umožnenie intuície viesť na stomatologickú stoličku

 

Umožnenie intuície viesť na stomatologickú stoličku

'Nie všetci, ktorí blúdia, sú stratení!'

Možno by to malo znieť: Nie všetci, ktorí sa divia, sú stratení! zubarske kreslo Koľkokrát bol pacientovi predložený, nielen zubný starost, ale aj iné obavy ako: prečo viac xrays, ako rýchlo sa vyčerpá anestézia, sú plniace materiály bezpečné, alebo skutočne potrebujem liečbu fluoridom? Čo je ešte náročnejšie, sú otázky, ktoré sa často objavujú po tom, čo sa prvá otázka rieši! Stačí, aby ste sa čudovali, prečo všetci tvoji pacienti nemôžu byť skôr ako pán a pani ABC; kompatibilný, kooperatívny, uvoľnený a ľahko pracujúci?

Takže sa vás opýtam, ste stratený alebo skutočne chcú pochopiť ľudí, s ktorými pracujete? Myslím, že sa snažíte vcítiť; a dôvod, prečo sa tento článok spojil!

Sme mimoriadne intuitívne bytosti, ktoré sú na pochybách; dokonca aj v zubnom kresle. Faktom je, že pri zubnom lekárstve nielen inšpirujete intuíciu, ale vyvoláva inštinkty, a pokiaľ nie ste dobre ovládateľní pri navigácii cez mínové polia, skúsenosť je často časy, vyčerpávajúce pre všetkých zúčastnených.

Intuícia je normálna. Na druhej strane to nie je tak časté; takže keď sa cíti pacient nútený verbalizovať myšlienku a obavy, najlepším prístupom je skôr empatická odpoveď než konzervatívna reakcia. (a "konzervatívnou reakciou" mám na mysli upokojenie s normou, ktorá sa vráti k námietkam). Vaši zubní pacienti sú z vašej praxe z nejakého dôvodu; VÁS, a vy ste to vy, kto má na rozdiel v ich živote, nielen ich zubnú skúsenosť.

Vidíte, intuitívne sa stretávame; inštinktívne spochybňujeme. Keď rozdelíme našu myseľ zo všetkých interpretácií, sme schopní slúžiť a ako odborníci na zuby, ako som povedal, máme príležitosť uctiť našich pacientov, kde sa v minulosti cítili neschopní a obeťami.

1) Keď pacient spochybňuje procedúru alebo prax, napr. Xrays alebo fluorid, držte túto myšlienku, ich pochybnosť je o nich, nie vy ... viete, že je to polovica bitky A dáva vám pevný základ, na ktorý by ste mohli reagovať. Keď budete reagovať (a verte mi, môžu cítiť tvoje agitovanie bez ohľadu na to, aký je pokojný exteriér, pretože sme intuitívne tvory), zažijete viac rovnakých výziev, až kým nezmeníte proces myslenia.

2) Vylepšite svoje odpovede. Žijeme v spoločnosti, v ktorej sú domové hovory zastarané, rozptýlenie je normou a prispôsobenie čokoľvek znamenalo, že si svoje meno na kávu, tričko alebo na poznávaciu značku ... inými slovami, sme neviditeľní. Na to, aby sa to kompenzovalo, sa ľudia presadzujú častejšie, najmä ak je ich bezpečnosť "ohrozená", čo sa prejavuje ako úzkosť, depresia, "milióny otázok" atď. Urobte si čas pochopiť osobu pred vami! Aká je jeho história a hovoriť s tým! Dajte im vedieť, že sú pod kontrolou a že sa chcete ubytovať, v rozumnom zmysle.

3) Nechajte im riešenia neplatné. Druhý deň som počúval holistického zubára hovoriť o námietke pacienta na "viac xrays". Jej návratom bolo toto: "Nuž, pamätajte na to, že naša digitálna technológia významne znížila množstvo ožiarenia a aby vám poskytla porovnanie, zvážte to: dostanete toľko žiarenia na krížový let, ako to robíte v plnom úst series. ' Kde je pohodlie v tejto poznámke? Nie je žiadny. Pacient jednoducho počuje, že je tam ešte oveľa viac, na čo sa obávať? V skutočnosti som pracoval s lekárom, ktorý opakovane hovoril svojim pacientom, že chodiť von, bolo vystaviť toľko žiarenia, ako sa dostali do "tohto" PAXu. Dajte svojim pacientom roztoky. Čo ich znepokojuje? Radiácia! Naučte ich, ako obnoviť svoje telo bez ohľadu na to, ako minimálna expozícia. Ak sa obávajú, ctí ich a obnovia svoju dôveru v poskytovateľa zdravotnej starostlivosti. Oh, mimochodom, navrhnite spirulínu a / alebo chlorellu buď v tablete, alebo v práškovej forme. Tieto superfoody sú známe na zníženie zaťaženia žiarením v tele.

zubarske kresla

4) Potvrďte všetko, čo prináša, jedno téma naraz. Uistite sa, že technológia je platná, rovnako ako ich obavy. Viete to, že vaši pacienti vedia svoje telo a majú právo chcieť byť čo najzdravší a jediný spôsob, ako to urobiť, je zistiť. Vy, ako profesionál, máte právo vybrať si svoju technológiu, pretože chcete poskytnúť čo najlepšiu starostlivosť a mať právo vzdelávať. Tieto dve túžby môžu koexistovať. Úlohou je NIKDY nechať ego zasahovať do vzťahu. Naše telá sú múdre; naše skúsenosti nás trénujú, aby sme počúvali ... kľúčom je, aby sme si teraz jeden druhého počúvali a vedeli sme, že nie je žiadnym nepriateľom. Umožnite intuícii viesť cestu. Sme tím s rovnakým cieľom, optimálnym ústnym systémovým zdravím.